ידעתם שבחודש יוני 2020 נרשם זינוק של 75% במספר הבקשות לפשיטת רגל?

שימו לב: עסקים לא חייבים להגיע למצב הזה!

כשהקמתי את הולמנ'ס ניהול פיננסי יד ביד, ראיתי מול עייני, עסקים רבים שיכולים להצליח מאוד אם הם התייעלו כלכלית, הבעיה העיקרית שלהם היא שאין להם את הכלים המתאימים לניהול נכון של המשאבים הפיננסיים.

אני לא מדברת על חברות ענק במשק, גם לא על חברות עם מחזור כספים קטן מאוד, אני מתכוונת לאותם חברות המוגדרות עסק בינוני, שלרוב הן חברות משפחתיות, שהמחזור הכספי שלהן עומד על עשרות מיליוני שקלים בשנה. בחברות אלו הבעלים הינו בדרך כלל גם במנכ"ל, ומבצע גם מספר תפקידים אחרים בחברה כגון , מנהל הכספים, מנהל השיווק ומנהל התפעול של העסק. חברות אלו לרוב מעסיקות מנהל חשבונות ללא חשב או מנהל כספים שעלותם הכספית כעובדי חברה יקרה מאוד לארגון.

דווקא חברות אלו, בהעדר מנהל כספים מקצועי ובעל ניסיון, מפסידות הזדמנויות כלכליות חשובות, מוציאות כספים מיותרים אותן ניתן לחסוך בהתנהלות שונה המבוססת על עבודה על פי תוכנית עבודה ובקרה שוטפת מקצועית. הן מצד ההוצאות, ההכנסות וניהול התזרים השוטף של העסק.

לחברות אלו אין את הגורם המקצועי הנדרש שמכריח את העסק להתייעל, לחסוך כסף ולהצליח!

וזה מה שאני עושה.

במשך 20 שנה כסמנכ"לית כספים, ועוד עשור כמנכ"לית הולמנ'ס – ניהול פיננסי יד ביד. אני מביאה חברות לטופ.

במיוחד עכשיו, בתקופת המשבר שנוצר במשק בעקבות משבר הקורונה, אני עוזרת בדיוק לאותן חברות להתייעל.

איך?

אני מעניקה ללקוחות שירות של ניהול כספים בכיר, במיקור חוץ, עם הידע, הניסיון, הקשרים והשפה הבנקאית, ומבלי שהחברה תשלם שכר עבודה מנופח למנהל כספים שכיר בארגון , מבלי לשלם הוצאות נלוות רבות נוספות כגון , הוצאות משרד , הוצאות רכב, הוצאות על טלפון, מחשב נייד וסמארטפון ועוד.

אני מזהה הזדמנויות כלכליות, ודואגת שהניהול הפיננסי של החברה יעמוד ברמה הגבוהה ביותר בשלושה נושאים:
1. בקרה על ההוצאות בזמן אמת: אם עד עכשיו עסקים היו רגילים "להתגלגל", עם פרוץ המשבר, העסקים חייבים להיות עם האצבע על הדופק, ברמה היומית!
2. שליטה: ניהול המשאבים הכלכליים של החברה באופן יעיל ומבוקר.
3. עבודה מול הבנקים: לאור העובדה שהבנקים הקשיחו עמדות בעקבות המשבר, השליטה והבקרה בניהול הכספים, והמענה על דרישות ניהול התזרים והתוכנית העסקית, מרגיעים את המערכת ומאפשרים לבנק לבטוח בעסק.

בשורה התחתונה: אני מנווטת את הספינה להתייעלות וליציאה בטוחה מהמשבר!

רוצים לשמוע עוד על התייעלות בתקופת הקורונה? צרו קשר עכשיו: 052-8029318.